7 minutowy trening opinie

Mike Reid który zrzucił 44 kg (97 funtów) w 4,5 miesiąca.

Zarejestrowałem się, by zobaczyć, co będzie lepsze. Istnieją filmy, które można wybierać w zależności od aktualnego poziomu sprawności fizycznej. Zacząłem jako początkujący i zobaczyłem, że filmy, ćwiczenia są lepsze niż którykolwiek z innych stron internetowych, które widzieliście na youtube.

Wiesz, mam na myśli skąpo ubrane kobiety i zbudowani faceci modele udający że im wyszło. W 7minuteworkout.com zobaczyłem że prowadzą to osoby mające w tym doświadczenie. Joel po którym widać że ćwiczy, oraz Chris który jest mistrzem olimpijskim w taekwondo.

Można powiedzieć, że nie są aktorami, ale konkretnych ludzi, pokazując innym jak to się robi. Pracuję obecnie teraz na 9 tygodni i zdrowej i ograniczonej diety. W zeszłym tygodniu zmieniłem zestaw ćwiczeń na poziom średnio zaawansowany.

Nigdy nie wierzyłem że uda mi się to zrobić. Jasne, że byłem obolały po pierwszych kilku treningach, ale kiedy zaczynasz nowy poziom organizm potrzebuje czsu regulacji. Nie poddawaj się. Zrzuciłem 27 kg (60 funtów) 9 tygodni.

Moja historia jest inna niż historia innych ludzi. Co działa na mnie, nie może pracować dla Ciebie. Odkryj, co działa i trzymaj się tego. Ten program jest tak łatwy do naśladowania. Moja podróż nie skończyła, mam długą drogę do przebycia, ale teraz wiem, że nigdy nie zrobiłbym tego sam. Po niecałych 5 miesiącach, teraz wyglądam tak: