Jeżeli czujesz się bezradna w swoich staraniach o dziecko, najnowsze wyniki badań z Uniwersytetu w Rotterdamie (1) powinny natchnąć Cię nadzieją.

Chcesz być mamą? Jedz dla dwóch! Nowe wyniki badań potwierdzają, że dieta pomaga zajść w ciążę.Naukowcy przeanalizowali dietę 199 holenderskich par, które korzystały z procedury zapłodnienia in vitro. Wyniki były zaskakujące: Wystarczyły niewielkie zmiany w diecie kobiety na korzyść zdrowej żywności, aby zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania i utrzymania zdrowej ciąży nawet o 65%. Ten wynik otrzymano już po odjęciu wpływu papierosów, stanu zdrowia partnera, oraz wagi obojga partnerów.

Co to oznacza dla Ciebie? Niezależnie, czy starasz się o poczęcie od kilku tygodni, czy kilku lat, możesz znacznie zwiększyć swoje szanse na zdrową ciążę dbając o to, co jesz. Dla uzupełnienia niedoborów diety oraz wsparcia prawidłowej owulacji, stosuj także preparat femifertil™. Jest to najbogatszy na polskim rynku suplement promujący poczęcie. Więcej przeczytasz i kupisz TUTAJ.

Bibliografia
1. Twight, J. M., Bolhuis, M. E. C., Steegers, E. A. P., Hammiche, F., van Inzen, W. G., et al. (2012). The preconception diet is associated with the chance of ongoing pregnancy in women undergoing IVF/ICSI treatment. Human Reproduction, 27, 2526-2531.