Co to jest 7 minutowy trening?

7 minutowy trening (kliknij tutaj po więcej )to wirtualny trener personalny. To odpowiedni zestaw ćwiczeń by uzyskać sprawność fizyczną, schudnąć lub nabrać masy. Wszystko w zależności od wybranego zestawu ćwiczeń, ponieważ tuż na początku, zaraz po rejestracji w 7 minutowy trening (kliknij tutaj po więcej ) każdy klient wypełnia swój profil FIT i sam decyduje co chce osiągnąć.

Kiedy wypełnisz swój profil FIT (kliknij tutaj po więcej ) to wirtualny trener podaje każdemu klientowi odpowiedni zestaw ćwiczeń, plan wykonywania tych ćwiczeń, oraz co najważniejsze, po każdym wykonanym ćwiczeniu zapisujesz swoja historię. Czyli jeśli wykonasz 10 powtórzeń określonego ćwiczenia, to wpisujesz 10 w tak zwanym adtrakerze (historii).

Takim sposobem, każdy zapisuje swoją historię ćwiczeń i aktywności. Więc jak dziś się zarejestrujesz, to otrzymasz zestaw ćwiczeń na pierwsze 10 dni. Po 10 dniach otrzymasz kolejne zestawy ćwiczeń. Jeśli będziesz kontrolował swojego adtrakera, ćwiczył i robił postępy w ćwiczeniach, to system wykryje że robisz progres i podsunie kolejne zestawy ćwiczeń. Świetne! (kliknij tutaj po więcej )

Ale to nie wszystko 🙂 Ponieważ po uzupełnieniu swojego profilu FIT, system też podpowiada Tobie ile kalorii dziennie masz spożywać. Ale kalorie przeliczane są na tak zwane kredyty. Ja mam np. 150 kredytów.

I tez jest tak zwany adtrkater z posiłkami. Są też gotowe przepisy dietetyczne, i każdy z nich ma określoną liczbę kredytów. Czyli oprócz kontroli Twoich ćwiczeń, kontroluje również Twoje jedzenie, za pomocą harmonogramu.

Podsumowując: 7 minutowy trening (kliknij tutaj po więcej ) to wirtualny trener osobisty z harmonogramem ćwiczeń, z gotowymi przepisami jedzenia dietetycznego i jego kontrola.