Nasze domy są nie tylko schronieniem dla ludzi, w każdym mieszkaniu czy domu żyje niezliczona liczba drobnoustrojów i wcale nie trzeba hodować zwierząt domowych, aby zarazki i wirusy trafiały pod nasze dachy. Beck Imperial oferuje jednak urządzenia czyszczące gorącą parą, która pozwala sterylizować nasze wnętrza. Myjki parowe oraz odkurzacze piorące Beck Imperial ułatwią dbanie o czystość i zdrowie domowników.
Myjki parowe

Vapori to linia produktów czyszczących od firmy Beck Imperial, ich główną zaletą jest działanie na podstawie gorącej pary, która szybko zabija wszelkie drobnoustroje i chroni domowników przed chorobami. Sama sterylizacja to tylko jedna z zalet, które otwiera także łatwe usuwanie nawet najbardziej zaschłego brudu. Para zmiękcza, a następnie odrywa brud z każdej powierzchni, bez szkód na niej. Kolejną zaletą jest brak potrzeby stosowania wszelkich chemikaliów. Jest to szczególnie istotne w domach, gdzie pojawiają się małe, raczkujące dzieci.
Odkurzacze

Wszędzie gdzie są tkaniny, tam też pojawiają się roztocza, same w sobie nie są bardzo szkodliwe, mogą jednak prowadzić do bardzo nieprzyjemnych alergii. Jednym z najlepszych sposobów jest stosowanie odkurzaczy wysoce wydajnych. Dodatkowo Vapori Max Beck Imperial to odkurzacz wypuszczający gorącą parę, która zabija te roztocza, które nie zostały wciągnięte przez siłę ssania.