Teraz mamy specjalną okazję dla tych, którzy zawsze chcieli poczuć się jak żołnierz, a jednocześnie mają w sobie sporo z dzieciaka! Kolorowe farby, śmieszne okularki, ubranie moro i karabinek, myślisz że nie mają ze sobą nic wspólnego? Mylisz się! Wydaje mi się, że chyba już każdy słyszał o popularnej obecnie grze terenowej jaką jest „Paintball Kraków”.

Dwie drużyny, które walczą przeciwko sobie pistoletami nabitymi… farbami! Świetna zabawa, która zintegruje każdy zespół. Jest to fajny pomysł na spędzenie czasu nie tylko dla młodzieży, ale również i dla dorosłych! Zorganizuj spotkanie integracyjne w swojej firmie i wybierzcie paintball! Zdrowa rywalizacja dająca przy okazji dużo śmiechu wyluzuje i odstresuje każdego.
Dlatego nie czekaj! Zapomnij na chwilę, że jesteś dorosłym, poważnym, statecznym człowiekiem i poczuj się dzieckiem! Bieganie po lesie z karabinkiem nabitym farbą uwolni Twoje wewnętrzne dziecko. Warto je w sobie pielęgnować, zachować radość z życia i wesołość małego człowieka.