Quickplay – rewolucja w treningu

Kiedy z bliska przyglądamy się wielkiej piłce, pewnie zauważamy, że różnice w umiejętnościach poszczególnych zawodników są niewielkie. Diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie detale sprawiają, że jeden zawodnik trafia do FC Barcelony, a drugi do dużo mniejszego klubu. Żeby w przyszłości móc święcić tryumfy, potrzeba ćwiczyć od najmłodszych lat. Trening, trening i… szczypta talentu. Proporcje są zupełnie inne, niż mogłoby nam się wydawać. Talent daje nam łatwość na boisku od najmłodszych lat, ale bez wielu godzin treningów efekty same nie przyjdą. Młody zawodnik nie przeskoczy pewnego pułapu bez indywidualnej pracy, szlifowania umiejętności i eliminowania niedoskonałości. Do tego może nam posłużyć… Quickplay. Co to takiego? Już przychodzimy z wyjaśnieniem.

Quickplay to jedyne na świecie w pełni mobilne bramki piłkarskie, które dodatkowo są bardzo lekkie i bezproblemowe w transporcie i montażu. Wystarczy kilka minut, żeby rozpocząć trening, jak wtedy, kiedy ustawialiśmy plecaki czy cegły, aby rozegrać mecz. Tym razem mamy do dyspozycji dużo lepsze bramki, dzięki którym po każdym golu nie musimy biegać po piłkę, gdyż wyposażone w odpowiednią siatkę. Mimo swojej lekkości, te przenośne bramki są bardzo wytrzymałe i odporne na najmocniejsze uderzenia.

Dzięki mobilnym bramkom, trenerzy mają dużo większe pola manewru. Do tej pory musieli prosić o pomoc swoich podopiecznych, którzy tracili czas, żeby przenosić ciężkie i nieporęczne konstrukcje, zamiast w tym czasie wykonywać przydatne ćwiczenia. W wielu przypadkach trenerzy stosowali zamienniki w postaci chorągiewek czy pachołków.

Quickplay to również świetne rozwiązanie dla osób, które mają duży ogród, gdzie mogą bawić się ze swoimi pociechami. W każdej chwili można złożyć taką bramkę i włożyć do garażu, żeby nie narażać jej na niekorzystne warunki atmosferyczne. 2 minuty i złożone!

Jeśli treningi w ogrodzie się nam znudziły lub tereny wokół domu nie nadają się do gry w piłkę nożną, bramkę można spakować w specjalną torbę i zabrać do parku. Konstrukcja jest tak lekka, że z przenoszeniem poradzą sobie również dzieci, ucząc się przy tym samodzielności.