Witamy!

Nasz Fitness nie jest dużym Klubem, natomiast chcemy stworzyć takie miejsce jakiego w Piasecznie jeszcze nie ma. Przede wszystkim klimatyczne i integrujące, aby kazdy mógł czuć sie u nas swobodnie.

W naszej ofercie znajdziecie zróżnicowane zajęcia fitnessowe oraz taneczne, staramy się aby te zajęcia wyrózniały się na tle innych, aby każdy mógł spróbować co innego i znaleźć dla siebie to co mu nuajbardziej odpowiada.

Wprowadziliśmy jako jedyni w Piasecznie zajęcia fitnessowe na trampolinach -JUMPING FROG, jest to innowacyjny system prowadzenia zajęć. Mamy również zajęcia Pole Dance i dysponujemy sześcioma rurkami. Inne zajęcia z których jeszcze możecie u nas skorzystać to : TWERK, Dancehall, Zumba, Aerobox, Crossfit, treningi interwałowe, tabata, pilates, stretching, oraz nie zapominamy o naszych najmłodszych klientach dlatego mamy również ZUMBE KIDS, oraz Hip-Hop dla dzieci i młodzieży.
Będziemy organizować różne warsztaty i maratony dlatego zachęcamy do śledzenia naszej i strony i strony na Facebooku.

W naszej ofercie poza zajęciami, jest również możliwość wypożyczenia sali do zrobienia zdjęć, współpracujemy również z fotografami, oraz organizujemy Wieczory Panieńskie

słowa kluczowe: pole dance piaseczno, siłownia gemini, fit and pole, piaseczno zumba, zumba fitness piaseczno, aerobik