Coraz częściej używanym środkiem transportu staje się rower. Zarówno w drodze do pracy, na zakupy lub zwyczajnie w celach rekreacyjnych i zdrowotnych.
Idealnym rozwiązaniem dojazdu do pracy wydaje się być rower. Dzięki temu sposobowi możemy oszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na paliwo, zaoszczędzić czas jaki spędzilibyśmy stojąc w korkach.
Niezbędne w takich wypadkach stają się stojaki rowerowe, których powstaje w naszych miasta coraz więcej, wyłaniające się  jak grzyby po deszczu. Do wyboru mamy bardzo dużo różnych modeli. Możemy wybierać w obszernej palecie kolorów oraz liczbie miejsc dla rowerów. Każdy może dopasować stojak do roweru pod swoje potrzeby.
Również pracodawcy powinni pomyśleć w zainwestowanie w taki stojak na rower. Kuszący wydaje się fakt, iż z tego tytułu, jako pracodawcy, możemy otrzymać dofinansowanie. Sprzyjamy tym samym środowisku i polepszamy nasz status w oczach innych, zwiększając swoją pozycję na rynku.
Właściciele salonów fryzjerskich, kosmetycznych, restauracji, gabinetów lekarskich i innych obiektów dostarczających usług powinni zapewnić aktywnym osobom uprawiającym sporty rowerowe miejsce do pozostawienia swoich dwukołowców.