Zajmujemy się dystrybucją Leków OTC, suplementów diety oraz dermo kosmetyków produkowanych przez amerykańskie firmy farmaceutyczne. Produkty naszych partnerów cieszą się zaufaniem pacjentów już w ponad 70 krajach.

World-Medical to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym od 2011 roku. Jesteśmy polskim dystrybutorem firm farmaceutycznych z USA.

Naszym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy z klientami. Chcemy współpracować z konkretnie wybranymi aptekami. Które w naszej ocenie są godnymi zaufania partnerami, cieszą się zaufaniem partnerów handlowym jak i zaufaniem Pacjentów.

Dążymy do tego, aby dostarczane przez nas preparaty były dostępne w wybranych aptekach. Planujemy podjęcie współpracy z 60% aptekami w Polsce. Celem tego działania jest zbudowanie największej grupy dystrybucyjnej w Polsce, mającej wyłączność na nasze preparaty. Współpracujemy zarówno z ogólnopolskimi sieciami jak i pojedynczymi aptekami.

W Polsce jest 13.5 tys. aptek, przez co jest duża konkurencja nasze działania mają na celu podniesienie rentowności apteki przez wykorzystanie sektora niszowego do generowania dodatkowego dochodu raz budowania przewagi konkurencyjnej na wymagającym rynku.

Wszystkie nasze preparaty są pochodzenia naturalnego oraz standaryzowane i z badaniami klinicznymi. Nie zawierają żadnych sztucznych środków konserwacyjnych i barwników oraz cukru. Są dostępne w różnych dawkach i najlepiej przyswajalnych formach.

Do nabycia bez recepty wyłącznie w aptekach gdzie zdrowie pacjenta jest najważniejsze. Obecnie na rynku polskim dostępne jest 8 preparatów o niespotykanej, jakości. Docelowo będzie sto (100) preparatów dystrybuowanych na terenie Polski.

słowa kluczowe: world medical tarnowskie góry, world med, world medical, dystrybutor suplementów, world invest, bios femina, dystrybucja farmaceutyków, world medica, medical world