INSTRUKTORZY

JUSTYNA

Absolwentka Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. Swoją przygodę ze sportem zaczęła w wieku 10 lat, trenując taniec nowoczesny, Pole Dance oraz Dancehall.

Od 2009 dyplomowana Instruktorka Rekreacji Ruchowej, ze specjalizacją Fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Swoje doświadczenia zdobywała poprzez liczne szkolenia, warsztaty i konwencje m.in. w Polish Fitness Akademy, Fitness Collage, IFFA, Zumba Polska, Półmaraton Warszawski czy Nike. Również od tego samego roku jest dyplomowaną instruktorką Aqua Fitness.

Uczestników swoich zajęć, stara się zarażać pozytywną energią. Jej zajęcia są dynamiczne i żywiołowe, specjalizuje się w prowadzeniu zajęć wzmacniających (TBC, ABT, Płaski brzuch) oraz aerobowych (FAT burning) czy ZUMBY, która stała się nową pasją, sposobem na dobrą zabawę i połączeniem tego co najlepsze w fitnessie i tańcu.

JUSTYNA

Studentka Architektury i Urbanistyki, umysł ścisły oraz dusza artysty w jednym ciele. Zaczynała od tańca towarzyskiego, jednak to pole dance okazało się strzałem w dziesiątkę. Uczyła się od najlepszych instruktorów w Polsce oraz Portugalii.

Kocha w Pole Dance to, że jest to dyscyplina bez ograniczeń, ma nieskończone możliwości rozwoju. Przekazując wiedzę innym przykłada dużo uwagi do poprawnej techniki oraz estetyki wykonania.

ANIA

Od dziecka trenowała taniec i uwielbiała sport, dziś instruktorka fitness, pole dance, kettelbell, prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne. Tematy dietetyki i zdrowego żywienia nie są jej obce. Przez cały czas pragnie się doszkalać i poznawać nowe techniki sportowe.

NATALIA

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Od zawsze związana z aktywnością ruchową. Długi czas trenowała taniec nowoczesny i salsę (brała udział w mistrzostwach Polski, licznych pokazach i turniejach). Wiele lat temu odkryła fitness, który stał się jej pasją. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w konwencjach, warsztatach oraz szkoleniach takich szkół jak Reebok University czy IFFA.

Stara się by jej zajęcia były energiczne, różnorodne oraz efektywne. Doskonale czuje się w zajęciach wzmacniających, angażujących całe ciało do dużego wysiłku (np. tabata, tbc). Dla równowagi prowadzi także zajęcia typu body& mind, które wyciszają ciało i umysł (np. pilates, stretching). Połączenie tych dwóch form daje poczucie harmonii i zapewnia holistyczny rozwój, który na pewno osiągniesz uczestnicząc w zajęciach Natalii

XENIA

Moja przygoda z Jogą zaczęła się ponad 10 lat temu w Akademi Hatha – Jogi, gdzie przez pierwsze lata praktykowałam wg metody B.K.S. Iyengara. W tym czasie pogłębiałam swoje doświadczenie uczestnicząc w warsztatach i wyjazdach prowadzonych przez nauczycieli z różnych stron świata. W ten sposób w 2008 roku zetknęłam się z Ashtanga Yoga i bardzo szybko okazało się, że to jest to czego szukałam. Ashtanga nauczyła mnie sposobu pracy obejmującym ciało, oddech i ruch. Jest drogą samopoznania prowadzącą do harmonii, równowagi i głębokiego kontaktu ze sobą. Nie ma w nie rywalizacji i porównywania. Piękno Jogi związane jest z nastawieniem na indywidualny rozwój uwzględniający predyspozycje konkretnej osoby . Od tamtego czasu jest moją regularną praktyką, którą pogłębiam w trakcie wyjazdów do Indii. W trakcie prowadzonych zajęć chciała bym podzielić się tą pasja , doświadczeniem i wiedzą.

PATRYCJA

Licencjonowany Trener Personalny Instruktor Pole Dance Fitness Instruktor stretchingu z gumą Flexiline Gwiazda Międzynarodowych Targów FIWE, na których można co roku zobaczyć Pokaz Pole Dance w wykonaniu Patrycji Wymagająca, energiczna, otwarta, zawsze tworzy pozytywną atmosferę na treningu. Pomaga i motywuje wszystkich do rozwoju oraz wiary we własne siły, prowadzi zajęcia typowo kondycyjne skupiające elementy cardio, stretchingu i naukę pojedynczych figur i trików.

Karolina

Przygodę z tańcem rozpoczęła 8 lat temu. Inspiruje się takimi tancerzami jak Chachi Gonzalez, Gigi Torres, Koharu, Kyle Hanagami i wielu innych. Szkoliła się w różnych stylach tańca, ale to w hip hopie postanowiła się rozwijać. Tańczyła w ekipie Feel The Grove oraz klubie tanecznym Grawitacja. Brała udział w reklamach oraz programach telewizyjnych takich jak „Got to dance- tylko taniec”. Od jakiegoś czasu zaczęła sama tworzyć choreografie, które będziecie mogli poznać na zajęciach. Najważniejsze dla niej w tańcu jest energia i dobra zabawa. Zaprasza do tańca nie tylko dzieci, ale także rodziców, którzy podczas zajęć będą mogli nie tylko ćwiczyć z dziećmi, ale także sami rozwinąć swoje ukryte umiejętności.

PAWEŁ

Od najmłodszych lat towarzyszy mu sport. Zaczynał od koszykówki, po czym urzekły go sztuki walki między innymi, krav maga, boks, kick boxing. Natomiast gdy na jego drodze pojawiły się zajęcia z Jumping Frog i zawładnęły jego życiem. Ukończył I etap kursu, i jako jeden z pierwszych ukończył również II etap szkolenia. Zaraża swoją energią i uśmiechem, jednak niech to was nie zmyli, potrafi dać bardzo w kość.

słowa kluczowe: dance and fitness, zumba polska szkolenia, pole fitness warszawa, zumba piaseczno, jump taniec, jumping dance