Precyzja i szybkość w jednym bucie

Solidne obszycia, wysokiej klasy materiał syntetyczny, gwarancja przyczepności i kontroli nad piłką. Tak w jednym zdaniu można opisać buty piłkarskie, firmowane nazwiskiem wciąż żywej legendy piłki nożnej, który w opinii wielu ekspertów uchodzi za najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej. Tak, mamy na myśli gwiazdę FC Barcelony, Leo Messiego, a tym modelem są korki adidas Messi 15.3 FG.

Wydawać by się mogło, że mamy do czynienia ze zwykłym butem, w ładnym opakowaniu. Nic bardziej mylnego. Przed Państwem korki piłkarskie, które wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim dynamicznym ustawieniem kołków, które śmiało mogą być wykorzystywane zarówno na naturalnej, jak i sztucznej powierzchni, również ze względu na dynamiczne ustawienie kołków (messiGAMBETRAX). Nie może być inaczej, skoro rekomendacja tego modelu pochodzi płynie prostu od Messiego. Specjalnie dla niedowiarków umieszczono jego logo.

Nie bez znaczenia dla komfortu grania jest specjalna powłoka messiTouch X-ray, która pozwala zachować niesamowitą kontrolę nad piłką, a w przypadku graczy ofensywnych, którzy dysponują fantastyczną techniką, ma to ogromne znaczenie. Dzięki temu możemy swobodnie dryblować między kilkoma zawodnikami, bez obawy, że futbolówka nam odskoczy. Nie lada gratka dla prawdziwych techników, którzy potrafią w odpowiednim momencie oderwać się od rywala, wykorzystując swoją niesamowitą szybkość.

Duża w tym zasługa specjalnie skonstruowanej podeszwie, która jest wyposażona w delikatny bieżnik, co gwarantuje lepszą stabilność przy starciach z rywalami. Nie można zapomnieć o idealnie wyprofilowanej wkładce, która bez problemu dopasowuje się do każdej stopy. Bez wątpienia są to buty dla ambitnych i wymagających zawodników, którzy w kryzysowym momencie potrafią wziąć odpowiedzialność na swoje barki. Dlatego projektanci zadbali o każdy detal, który może przesądzić o losach spotkania.

Warto również zwrócić uwagę wygodną i syntetyczną wyściółkę, która jest miękka w dotyku i pozwala zapomnieć, że mamy na stopach obuwie. Czujemy lekkość, potrafimy lepiej wyczuć piłkę, która nie ma wyjścia – musi się nas słuchać. Jeśli zakupisz ten model, możesz pochwalić się, że reprezentujesz gwiazdę światowego formatu.